Home » Kısa Yazılar » Kefenin halen cebi yok

Kefenin halen cebi yok

Spread the love

Bu koskoca dunya daha fazlasini alabilirim diyenlerle dolu, azıyla yetinselerdi hepimiz daha fazlasina sahip olabilirdik. Peki biz onlarin daha çok şeye sahip olmalarina hiç mi yardimci olamadık bir düşün ?
Guzel olmaliyim dedik makyaj malzemelerine bastık paraları aldığımız makyaj malzemesini temizlemek için bir o kadar daha harcadık. Sepet dolusu oje rengarenk al al bitmiyor bitiremiyoruz.    Ayakkabı en guzel olsun dedik en pahalisini aldık en ucuzunuda Üstelik bir değil bir düzüne 😊   her kıyafete uygun bir çanta’ya ne demeli peki, En guzel araba benim olmalı dedik para yetmedi çektik krediyi sonra ucuza sattık arabayı zar zor krediyi kapattık.

En lüks tatili yapıcağız dedik halbuki en lüks otelde de deniz ayni sahil kasabasında da ayni bunları ve daha fazlasını da yaptık ne oldu ? Ben ve senin gibiler yüzünden onlar hep daha fazlasina biz daha azına sahip alacağız. Bu kadar çok çalışıp hiçbir şeye sahip olmadan hayatın öyle yada böle mutluğunun ucundan tutuyoruz. Zenginlerin her zaman unuttuğu fakat benim büyük bir zevkle bildiğim bir şey var. Beni fazlasıysa sevindiren  KEFENİN HALEN CEBİ yok.

, ,

About

Comments

  1. Baran dedi ki:

    Gerçekten çok doğru fikirler ve çok doğru cümleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

%d blogcu bunu beğendi: